Idejas, Formulas un īsceļi Malkas krāsniem

Malkas krāsnis

Ko jūs zināt par malkas krāsnīm

Lai apturētu pārpūle, krāsnis ir metāliskās plāksnes vai firebricks. Koksnes plīts neizmanto gāzi, tāpēc nav iespēju negaidītas gāzes noplūde. Vairāki pirts krāsnis malkas ietver rokasgrāmatas un bukleti par to, kā vislabāk uzstādīt tos pareizā veidā. Tas ir izaicinājums, lai noteiktu, kas ir ļoti labākais koka krāsnis jūsu mājās ar visiem šiem veidiem, lai izvēlētos no, bet par lielu daļu, tie ir diezgan droša un energoefektīvu.

Kas patiesībā notiek ar malkas krāsnīm

Kad jums tos, jums ir iepazīties ar to, kā koka krāsnis ir jāizmanto vai darbināt. Koksnes dedzināšanas krāsnis piedāvājam Jums vairākas funkcijas. Daudz no tiem, kas nekad nav izmantojis koka dedzināšanas krāsni neapzinās tas nav dodas, lai apsildītu visu māju bezjēdzīgi tev ļoti vienkārši mājas plānu.

Malkas krāsnis ir arī diezgan efektīvs, videi draudzīgas un ir pieejami dažādās krāsās un stilus. Ir svarīgi atzīt, ka koka krāsnis ir atšķirīgi, ir daži, kas ir radīti lietošanai iekštelpās un citi izveidoti izmantošanai ārpus telpām. Ja jūs domājat par uzstādot koka plīts savā mājā, zemāk ir dažas lietas, jums vajadzētu paturēt prātā. pirms nav tik ilgs laiks, koksnes sadedzināšana krāsnis bija ne tikai populāri, tie bija obligāts priekšmets turpināt uzturēt mājas siltumu ziemā. Jums ir saglabāt plīts pilns ar koka, kā veids, lai saglabātu uguns dedzināšana pareizi, bet tas nav grūti darbu, un nav jābūt laika, ja jūs būtu gatava koka iepriekš.

Ja vēlaties koka plīts, tas ir alternatīva. Šo iemeslu dēļ malkas plīts sāka pārvērsties diezgan populārs palīgierīcēm mājā un palika kopīgs līdz divdesmitā gadsimta. Kā jums tuvu iegādājoties koka plīts, jums ir jāpatur prātā, ka krāsnis ir lielisks ieguldījums. Ziepakmens koka krāsnis veikt visai daudz nozīmē, ņemot vērā to izvietojumu ziepakmens. Visiem ļaudīm, kuri nav pazīstami ar to, āra koka plīts tiek nodarbināts kā sildītājs. Tagad jūs zināt 3 iemesli, lai iegādātos un āra koka plīts, viss, kas jums jādara, ir atrast modeli, kas ir piemērots jūsu budžetu.

Slēpts Treasure of Wood Krāsnis

gadījumā, ja jums ir domas par uzstādot koka plīts visu par savu, pārliecinieties, un uzņemt reģionālos noteikumus savā pilsētā. Tagad, kad jums pašlaik ir jūsu malkas plīts izveidot šādu lieta, jums ir jāzina, ir no koka veida, ka jums ir nepieciešams, lai izmantotu kā degvielu. Wood pavārs krāsnis tiek izmantoti gadsimtiem ilgi. Tie joprojām izmanto daudzās pasaules daļās, piemēram, Centrālajā un Dienvidamerikā.

No instant jums dot savu koka plīts, lai jūsu mājās, drošības vajadzētu palikt centrālā atlīdzību. Gadījumā, ja jūs pērkat koka krāsnis par māju, kas nav kādreiz mēģinājuši izmantojot to, jūs, protams, būs nepieciešama, lai sagatavotu skursteni. Koka krāsnis ir pastāvējusi gadsimtiem ilgi, un viņi bijuši tikpat populārs šodien, jo tie bija simts gadus atpakaļ. Koka plīts gaisa necaurlaidīgā ir lieliska iespēja, lai māju īpašniekiem, kuri vēlas samazināt savus apkures rēķinus būtiski. Lielākā daļa koka krāsnis var rūpēties par 16-20. Ienāciet. Nu, lai sāktu ar jūs vēlaties ļoti labs sertificētu koka plīts.